Іван Пташник, який від 7 квітня виконував обов’язки директора Ірпінської школи №17, став переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади керівника цього навчального закладу. Про це повідомило управління освіти і науки міської ради.
Конкурсне випробування складалося з письмового іспиту та співбесіди у формі презентації перспектив розвитку школи. Оцінювала його комісія, до якої входили заступниця міського голови Юлія Устич, начальник управління освіти і науки Олег Білорус та його заступниця Вікторія Баран, директорка науково-методичного центру управління освіти і науки Олена Лошицька, голова міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олена Федорова, голова ради школи №17 Петро Король, директори шкіл №2 і №13 Ірина Бєлова і Володимир Захлюпаний, радниця міського голови з питань міжнародного співробітництва, кандидат педагогічних наук Оксана Сулима.
«За результатами конкурсного відбору переможцем визнано Івана Мироновича Пташника. Вітаємо Івана Мироновича та бажаємо… втілення у життя амбітних планів модернізації освітнього простору Ірпінської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №17», — зазначили в управлінні освіти і науки.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/10/photoeditorsdk-export-39-1024x517.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/10/121015591_872373716502118_8944786296214313360_o-1024x774.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/10/photoeditorsdk-export-38-1024x602.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/10/photoeditorsdk-export-37-1024x690.png)
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!