Реклама

JAMALA буде збирати кошти для ЗСУ на своєму першому сольному концерті в арт-просторі UYAVA

Svetlana Soroka Photographer 8196 (1) (1) (1)

20 серпня в Києві відбудеться перший концерт JAMALA просто неба в арт-просторі UYAVA, що облаштований у Саду Бажань.  Концерт зірки не лише розважальний, але й благодійний. Він запланований у рамках співпраці з мультикультурним арт-простором UYAVA для популяризації української музичної та мистецької культури і залучення суспільства до допомоги й підтримки воїнів ЗСУ.

“Я дуже люблю літо і мені було б дуже сумно провести його без вас. Бо я дійсно обожнюю ці літні справжні концерти просто неба. І у нас є така можливість встигнути зібратися і провести це літо разом. Вже 20 серпня, в арт-просторі UYAVA на ВДНГ, я заспіваю ваші улюблені пісні:  “Крила”, “Очима”, “1944”, “Заплуталась” та інші. Частина з прибутку піде на ЗСУ. Ваша Джамала”, — говорить народна артистка України.

Фірмовий звук, неповторний тембр голосу, шалена енергетика, топовий склад музикантів — саме так можна описати майбутній концерт JAMALA в арт-просторі UYAVA. Музика артистки поєднує в собі соул, джаз, електроніку та поп. Її звучання у поєднанні з естетикою лайвів сьогодні — один з атрибутів музичної сцени України, що живе та пульсує.

Що стосується місця проведення, над арт-простором UYAVA працює мультикоманда, що долучалася до відомих на всю Україну проєктів: APLAY, White Nights Festival, Comic Con Ukraine, «Вулична Їжа», ЮБК Beach, «Курені», Atlas Weekend тощо. Тому тут знаються на тому, як створити затишок та естетичне задоволення на локації. 

Наприклад, територія простору UYAVA прикрашена цікавим декором, є спортивний майданчик, зона гамаків, затишний сад, лаундж зона з трансляцією самого концерта, якісний звук по всій локації і найкраща літня сцена Києва! Що додасть неймовірної атмосфери до виступу JAMALA для усіх відвідувачів.

Партнер концерту — організація SUPPORT AZOV. Вона допомагає 3ОШБ виконувати бойові завдання і гнати ворога подалі від української землі.

Команда арт-простору, де проходитиме концерт JAMALA, попіклувалася про безпеку гостей. На території ВДНГ розташовані два бомбосховища. Також поруч є станція метро «Виставковий центр».

Завітайте в арт-простір UYAVA до ВДНГ, щоб послухати JAMALA і допомогти нашим воїнам! До зустрічі в магічному Саду Бажань!

Подія на Facebook ТУТ.

Квитки ТУТ.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама