Карплюк оголосив конкурс громадських проектів «Вишневий сад»

Вишневий сад_фото

Лідер команди «Нові обличчя» Володимир Карплюк підтримав ініціативу мешканців Вишневого про облаштування в місті зелених зон. Він оголосив конкурс громадських проектів «Вишневий сад» та пропонує почати озеленення міста з в’їзду до Вишневого.

Володимир Карплюк у своєму відеозверненні на сторінці у фейсбук повідомив про те, що до громадської організації «Нові обличчя», яку він очолює, надійшли звернення  від громади Вишневого про потребу облаштування в місті сучасних зелених зон для дозвілля та сімейного відпочинку мешканців. Зокрема, це стосується й ділянки, яка знаходиться на в’їзді в місто.

У відповідь на звернення громади Володимир Карплюк пропонує мешканцям взяти участь у конкурсі громадських ініціатив «Вишневий сад»:

«Маємо важливу новину для мешканців чудового міста Вишневе! Команда «Нові обличчя» оголошує конкурс громадських проектів «Вишневий сад». Мета – створити у мікрорайонах Вишневого зелені зони: парки та сквери, що будуть затишними місцями для відпочинку.
Ми вже знаємо першу локацію, яка може стати початком успішного благоустрою, – це зелена зона на в’їзді у місто Вишневе. Зараз вона занедбана, ніяк не пристосована для проведення дозвілля. Але тут може бути сквер європейського рівня – доведено Ірпенем!», — заявив він та зазначив, що за останні роки команда «Нових обличь»  створила в Ірпені 17 затишних парків, скверів, алей та показала, що українські міста та села можуть розвиватися швидкими темпами.

«Ми готові ділитися своїм досвідом з усіма українськими громадами. Тому запрошуємо мешканців Вишневого долучитися до конкурсу громадських проектів «Вишневий сад»: подавайте свої ідеї, пропозиції та бачення для благоустрою парків та скверів у вашому місті. Розкажіть, яка інфраструктура, на вашу думку, має бути у сквері: дитячі чи спортивні майданчики, сцена для виступів чи, можливо, зона барбекю. Для найкращих ініціатив ми знайдемо фінансування, організуємо роботи і втілимо ваші проекти в життя. Чекаємо на ваші пропозиції!», — закликав Володимир Карплюк.

Дізнатися про детальні умови конкурсу та зареєструвати ідею можна за посиланням.

Як відомо, раніше Володимир Карплюк оголосив конкурс громадських проектів на 1 млн грн у місті Боярка.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!