Карплюк та «Нові обличчя» облаштували новий сквер у Боярці

Боярка сквер

У минулу суботу, 15 липня, команда «Нові обличчя» на чолі з Володимиром Карплюком та Боярським міським головою Олександром Зарубіним презентували мешканцям Боярки новий сквер.

Про це повідомив лідер «Нових облич», кандидат у народні депутати України Володимир Карплюк на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні у Боярці команда «Нові обличчя» відкрила новий сквер. Він знаходиться неподалік від Михайлівської площі та вулиці Садової. Ця частина міста дуже жвава, щодня через неї проїжджають багато мешканців Боярки. Тому ми вирішили зробити тут невелике затишне місце, де люди зможуть відпочити перед чи після поїздки громадським транспортом», — написав він.

Завдяки тісній співпраці «Нових облич» та міської ради Боярки роботи з благоустрою зеленої зони тривали декілька тижнів.

«Дякую Боярському міському голові Олександру Зарубіну за підтримку ініціативи команди «Нові обличчя». Так, крок за кроком, ми зможемо зробити наші міста затишними і комфортними для людей.
Під час спілкування з мешканцями Боярки радий був почути, що вони багато знають про розвиток міста Ірпінь за останні кілька років. В Ірпені разом з командою «Нові обличчя» ми довели, що наші міста і села можуть стрімко розвиватися. Я переконаний — на власну історію успіху заслуговує кожна українська громада», — зазначив Карплюк.

Як відомо, за три роки команда «Нових облич» у міській раді на чолі з Володимиром Карплюком перетворила Ірпінь із занедбаного провінційного містечка  у європейське місто із якісними дорогами і тротуарами, затишними парками, скверами, алеями, сучасним стадіоном та новими площами.

Про те, як в Ірпені облаштовували парки «Правика», «Письменників», «Незнайка», «Покровський», центральну та творчу площі та міський стадіон «Чемпіон» Володимир Карплюк розповів у своєму авторському відеопроекті «Ірпінь: історія успіху».

Нагадуємо, лідер партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк балотується по одномандатному округу №95 на позачергових виборах до Верховної ради України, які відбудуться 21 липня 2019 року.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300