Керівник Ірпінської лікарні закликав редакторів ЗМІ «мити руки після меседжів Скорик-Шкарівської»

ArticleImage_21938

Керівник Ірпінської центральної міської лікарні Антон Довгопол закликав журналістів і редакторів всеукраїнських медіа не використовувати як джерело інформації повідомлення Михайлини Скорик-Шкарівської. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

«Звертаюся до журналістів всеукраїнських ЗМІ. На жаль, Ірпінь, як і багато інших міст, став мішенню коронавірусу. Та ще гірше, що Ірпінь та наші медики стали мішенню чорного піару з боку медіа-кілера Михайлини Скорик-Шкарівської», — зазначив Антон Довгопол.

«Медицина Ірпеня — це, перш за все, люди, які щодня тяжко працюють, ризикуючи своїм життям. Медицина Ірпеня — це гарантія життя кожного жителя міста. Тому мені прикро, що медичну систему Ірпеня щодня дискредитує та чорнопіарить Михайлина Скорик-Шкарівська. Для неї це політика. Для нас це — щоденна боротьба за людські життя. Прошу редакторів всеукраїнських ЗМІ не використовувати повідомлення Михайлини як першоджерело, адже це джерело дезінформації та політичної пропаганди», — наголосив очільник лікарні.

Він зауважив, що «пані Михайлина не може бути об‘єктивною, бо вона є заангажованою особою: минулого року вона брала участь у виборах по 95-му округу до парламенту від партії “Голос” (з тріском програла), цього року балотуватиметься на мера Ірпеня».

«То хіба вона може об’єктивно називати себе активісткою та бути об’єктивним джерелом інформації про ірпінську медицину? Дорогі журналісти та редактори, думай-те та мийте руки після меседжів пані Михайлини…», — резюмував Антон Довгопол.