Хор ірпінської парафії св. Миколая став призером міжнародного фестивалю в Польщі

photoeditorsdk-export - 2021-09-22T141327.128

Хор ірпінської парафії святого Миколая Чудотворця здобув друге місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Хайновські Дні православної музики» в польському місті Хайновка. Про це повідомила регентка хору Анна Кифенко.

«У конкурсі взяли участь понад 400 представників 15 хорових колективів із різних країн світу: України, Литви, Сербії, Польщі. Це – кращі колективи, які пройшли попередній відбірковий тур і були запрошені до Польщі. Хор Свято-Миколаївського храму виборов II місце в номінації «Міські хори». Конкурсна програма складалася з духовних піснеспівів: знаменного розспіву, творів Д. Бортнянського, Л. Васіної, К. Стеценка, М. Строкіна. Після конкурсного прослуховування хор узяв участь у фольклорному концерті, де виконав українські народні пісні, а на завершення – світовий шедевр – «Щедрик» М. Леонтовича», – розповіла Анна на сторінці колективу у фейсбуці.

Вона відзначила, що поїздка хору на фестиваль відбулася за рахунок фінансової підтримки Ірпінської міської ради. «Висловлюємо щиру вдячність Ірпінському міському голові Олександру Маркушину та депутату Ірпінської міської ради («Нові Обличчя»), начальниці відділу культури, національностей та релігій Євгенії Антонюк. Дякуємо, що підтримали ідею нашого колективу представити місто Ірпінь на міжнародному рівні», – написала Анна Кифенко.

«Щиро вітаю хор з ІІ місцем у фестивалі! Дякую за те, що достойно представили Ірпінь на заході такого рівня!» – зазначила, у свою чергу, Євгенія Антонюк.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!