Реклама

Художники пропонують перейменувати кар’єр на СМУ на озеро Мистецтв

367747470 824477019464007 7937127482390948818 N

Кар’єр на СМУ в Ірпені пропонують перейменувати на озеро Мистецтв. Така ідея з’явилася в учасників цьогорічного художнього пленеру.

«“Чому така негарна назва у такого мальовничого місця?”, — запитували у мене художники-учасники цьогорічного пленеру “Намальований Ірпінь” тоді, коли ми приїхали сюди на етюди. Тут ми провели перший день мистецького пленеру. Кожен з художників знайшов для себе краєвид чи момент і залишив на полотні. У підсумку цього дня митці висловили думку, що у письменників в Ірпені є Будинок творчості та цілий Парк письменників. І в художників теж має бути місце для відпочинку та творчості в місті-герої», — написала на своїй сторінці у фейсбуці начальниця відділу культури, національностей та релігій ІМР Євгенія Антонюк.

Від імені учасників художнього пленеру Євгенія Антонюк звернулася з проханням про перейменування до міського керівництва. Також вона пропонує згодом облаштувати там мистецьку набережну.

«Згодом, після нашої перемоги і відбудови міста, пропонуємо облаштувати тут мистецьку набережну, яку прикрашатимуть роботи учасників усіх Ірпінських пленерів, а містяни та гості будуть відвідувати це місце, як знаний мистецький куточок Ірпеня», — зазначає Антонюк.

Нагадаємо, цього тижня в Ірпінській громаді проходить VII художній пленер «Намальований Ірпінь». У цій мистецькій акції беруть участь більше сорока художників із різних куточків України. Цьогорічна тема пленеру — «Ірпінь: Мистецтво відродження». Ознайомитися з роботами художників можна буде 19 серпня о 16:00 на Мистецькій алеї поруч із готелем «Ірпінь».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама