Художники пропонують перейменувати кар’єр на СМУ на озеро Мистецтв
17 Aug 16:10, 2023
Кар’єр на СМУ в Ірпені пропонують перейменувати на озеро Мистецтв. Така ідея з’явилася в учасників цьогорічного художнього пленеру.
«“Чому така негарна назва у такого мальовничого місця?”, — запитували у мене художники-учасники цьогорічного пленеру “Намальований Ірпінь” тоді, коли ми приїхали сюди на етюди. Тут ми провели перший день мистецького пленеру. Кожен з художників знайшов для себе краєвид чи момент і залишив на полотні. У підсумку цього дня митці висловили думку, що у письменників в Ірпені є Будинок творчості та цілий Парк письменників. І в художників теж має бути місце для відпочинку та творчості в місті-герої», — написала на своїй сторінці у фейсбуці начальниця відділу культури, національностей та релігій ІМР Євгенія Антонюк.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/08/367723493_824477076130668_7549666726162593884_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/08/367724177_824476329464076_1811607233675332171_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/08/367726546_824477489463960_1254684424889231859_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/08/367729110_824477266130649_7771433228394645884_n-1024x683.jpg)
Від імені учасників художнього пленеру Євгенія Антонюк звернулася з проханням про перейменування до міського керівництва. Також вона пропонує згодом облаштувати там мистецьку набережну.
«Згодом, після нашої перемоги і відбудови міста, пропонуємо облаштувати тут мистецьку набережну, яку прикрашатимуть роботи учасників усіх Ірпінських пленерів, а містяни та гості будуть відвідувати це місце, як знаний мистецький куточок Ірпеня», — зазначає Антонюк.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/08/367729142_824477229463986_2278378972805134566_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/08/367737648_824477052797337_8571028595343618610_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/08/367732629_824477112797331_4592225590373113380_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/08/367733141_824477342797308_1665237366216879393_n-1024x683.jpg)
Нагадаємо, цього тижня в Ірпінській громаді проходить VII художній пленер «Намальований Ірпінь». У цій мистецькій акції беруть участь більше сорока художників із різних куточків України. Цьогорічна тема пленеру — «Ірпінь: Мистецтво відродження». Ознайомитися з роботами художників можна буде 19 серпня о 16:00 на Мистецькій алеї поруч із готелем «Ірпінь».