Керівник «УЖКГ «Ірпінь» спростував інформацію про несправність кнопки світлофора в Романівці (відео)

photoeditorsdk-export (57)

Кнопка для пішоходів на світлофорі, який регулює рух на дорозі Р30 в ірпінському мікрорайоні Романівка, працює нормально. Про це повідомив керівник комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь» Сергій Скрипник. Він особисто перевірив роботу пристрою після того, як у соцмережі була поширена інформацію про його несправність.

«Напередодні мережею поширили відео про начебто несправність кнопки світлофора у Романівці. Ще раніше Олександр Маркушин доручив тримати це питання на постійному контролі, і ми перевірили цю інформацію. Як з’ясувалося, кнопка повністю справна! Просто не всі знають нюанси роботи цієї системи. У місцях активного машинопотоку зелений сигнал пішохідного світлофора не може вмикатися в ту ж секунду, коли пішохід натискає кнопку. Наприклад, у Романівці затримка сигналу становить 1 хв. 40 сек. у ранковий час пік. В обідню пору цей час скорочується», — пояснив Сергій Скрипник.

Gepostet von Сергій Скрипник am Dienstag, 29. September 2020

Gepostet von Сергій Скрипник am Dienstag, 29. September 2020

Нагадаємо, як повідомляв нещодавно перший заступник міського голови Олександр Маркушин, під дорогою Р30 у Романівці планується будівництво підземного пішохідного переходу.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!