КОДА представила інтерактивну мапу ЦНАПів

ЦНАП_Коцюбинське

Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації створив інтерактивну мапу Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), які діють у Київській області.

У повідомленні Київської державної облдержадміністрації (КОДА) також зазначено, що станом на 01.05.2019 функціонує 44 центри надання адміністративних послуг, у яких працює 165 адміністраторів. У І кварталі 2019 року надано 241,6 тис. послуг, що на 39,65% більше показника відповідного періоду 2018 року. Протягом звітного періоду проінспектовано роботу 8 ЦНАПів Київської області та проведено більше 10 робочих зустрічей із керівниками ЦНАПів з метою покращення якісного надання адміністративних послуг та запровадження стандартів до якості обслуговування відвідувачів ЦНАПів.

Як відомо, Центр надання адміністративних послуг Ірпінської міської ради “Прозорий офіс” працює за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченка,2-а, тел. (045 97) 60-407 рецепція, адреса електронної пошти: [email protected] .

Більше інформації про надання адміністративних послуг в Ірпені та регіоні – на офіційному сайті ірпінського ЦНАП “Прозорий офіс”.