Колишня директорка Ірпінського стадіону хоче поновитися на посаді

В Ірпінському міському суді відбулося засідання за позовом колишньої директорки міського стадіону Анжели Макеєвої. На посаді керівника підприємства вона пропрацювала три роки. Вважає, що після завершення терміну контракту з Ірпінською міською радою звільнили її незаконно і просить поновити на роботі.

Від коментарів журналістам ITV Анжела Макеєва відмовилась. Ситуацію роз’яснює юрист Ірпінської міської ради.

Оксана Залужняк, начальник юридичного відділу міської ради:
«Ми не звільнили. Припинився строковий трудовий договір, який укладався, відповідно до Кодексу законів про працю, на визначений строк. І сторона була обізнана з моментом його закінчення, тому що,  укладаючи, підписуючи даний контракт, працівник обізнаний з моментом його закінчення, з датою його закінчення».

Анжела переконана, що контракт повинні були продовжити автоматично, бо за два місяці її не попередили про завершення співпраці.  А ще в період звільнення з роботи вона була на лікарняному.

Оксана Залужняк:
«Практика Верховного Суду вказує на те, що під час закінчення строку дії контракту сторона може бути на лікарняному, у відпустці, може бути вихідний, неробочий день – усе одно контракт припиняється. Це не може бути підставою для продовження строку. Підставою для продовження даного контракту має бути волевиявлення сторін. У нашому випадку такого не було».

Суд заслухав обидві сторони. Але через нестачу усіх необхідних матеріалів оголосили перерву до 25 липня.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300