В Ірпінській дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся відкритий турнір з волейболу «Незламні» серед юнаків 2006-2007 років народження. Переможцями стали господарі змагань.
Третє місце на турнірі посіла команда з Києва дитячо-юнацької школи №18, друге — волейболісти з Білої Церкви, а перше місце здобули ірпінські спортсмени — підопічні тренера Сергія Вдовіна.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/01/325769232_1186395828938629_633910373785007537_n-768x1024.jpg)
«Також вітаємо кращого гравця турніру — учня Ірпінської ДЮСШ Бречка Валентина», — повідомляють в Ірпінській ДЮСШ.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!