Команда орієнтувальників «Kyiv Region O-team» здобула командну «бронзу» на чемпіонаті України

Photo 2023 05 08 09 26 14

Команда «Kyiv Region O-team», основу якої складають спортсмени з Приірпіння та Коцюбинського, посіла третє загальнокомандне місце на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування. Про це спортивний клуб написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Чемпіонат проходив у Чернівцях та тривав протягом чотирьох днів . Загалом у змаганнях взяли участь 600 спортсменів із 21 області України.

Найпродуктивнішим для ірпінських спортсменів був другий день. Тоді відразу шість із шести естафетних команд стояли на п’єдесталі.

Загалом за весь чемпіонат спортсмени СК «Kyiv Region O-team» вибороли 13 золотих, 14 срібних та 6 бронзових медалей.

«Вітаємо спортсменів, батьків та тренерів з почесним третім місцем у загальнокомандному заліку», — привітали своїх вихованців у «Kyiv Region O-team».

Нагадаємо, на початку травня збірна Ірпеня посіла друге загальнокомандне місце на відкритому турнірі із тхеквондо ВТФ у Києві.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!