Команда з Приірпіння перемогла на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на лижах (фото)

274485824 3817117838413351 2242811579644320059 N

Команда «Kyiv region O-team», у складі якої виступають ірпінські й коцюбинські спортсмени, перемогла на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на лижах. Орієнтувальники з Приірпіння залишили позаду 12 команд із 10 регіонів. Про це повідомляється на сторінці «Kyiv region O-team» у фейсбуці.

В індивідуальному заліку за три дні змагань ірпінці й коцюбинчани, виступаючи в 10 категоріях, завоювали 36 нагород: 20 золотих, 10 срібних і 6 бронзових.

Чемпіонат проходив в урочищі Токарі в Сумах.

«Гарний настрій, сонячна погода, чудові дистанції – було все, що потрібно для переможного виступу! Завдяки турботі та підтримці Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи та Коцюбинської ДЮСШ ми мали можливість узяти участь у справжньому зимовому святі!» – зазначається на сторінці команди.

Нагадаємо, два тижні тому учасники команди «Kyiv region O-team» здобули 25 призових місць на відкритому чемпіонаті Києва зі спортивного орієнтування на лижах.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!