Командне «срібло» привезли зі Львова ірпінські велоспортсмени
03 Apr 14:25, 2023
Вихованці Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у відкритій першості «ДЮСШ ім. Г. Прокопенка» з велосипедного спорту на треку у Львові. У командному спринті серед учасників 2011 року народження і молодших ірпінці вибороли друге місце.
Нагороди Ірпеню принесли Гліб Кебкал, учень Ірпінського ліцею «Мрія», Костянтин Соповський, учень Ліцею «Мрія», Артем Рудько, учень Ірпінського ліцею №3.
Змагання відбулися 1 та 2 квітня. Участь у них взяли 90 спортсменів зі Львова, Дрогобича, Жовкви, Тернополя, Вінниці та Ірпеня.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/04/339085410_262284026125395_6188174408931629079_n.jpg)
«Наша команда ДЮСШ Ірпінь виконала всі поставлені цілі, діти виїхали на найнестандартніший велотрек Європи, позмагалися як в особистій першості, так і у командній, побороли свій страх та отримали новий досвід. В своїх категоріях показали гарний рівень підготовки», — розповіли в Ірпінській ДЮСШ.