Комунальники Ірпеня відзначають професійне свято (відео)

Комунальники Ірпеня відзначають професійне свято. На честь працівників комунального господарства і побутового обслуговування в місті відбувся урочистий захід.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Я скажу чесно, що я пишаюся нашими комунальними підприємствами. Ви у нас найкращі. Ви – ті люди, які роблять наше місто чистим; якщо є аварія, ми максимум за добу її ліквідовуємо – це стосується водоканалу та “Теплоенергоспостач”; є шалена довіра від населення до “Муніципальної варти”. Я вам дуже-дуже дякую».

За останні кілька років житлово-комунальна сфера в Ірпені зазнала суттєвих змін. Скорочено кількість адміністративних працівників, збільшено штат виробничих відділів. Придбано новий фірмовий одяг і 60 одиниць нової  техніки. Цей період став рекордним за кількістю робіт із розвитку та вдосконалення систем водо- і теплопостачання, за оновленням міських дворів і житлового фонду.

Сергій Скрипник, директор комунального підприємства «УЖКГ «Ірпінь»:
«Оскільки житловий фонд досить застарілий дістався нам у спадок, то, напевно, найбільше нарікань саме щодо нього. Але з огляду на те, що Ірпінська міська рада приділяє увагу і нашому підприємству, і житловому фонду – нам за останні роки вдалося багато чого зробити, поправити, капітально відремонтувати покрівлі, ліфти, прибудинкові території, під’їзди. Зараз іде програма з заміни вікон у будинках – це програма енергозбереження».    

Робота комунальника в Ірпені стала шанованою. Керівники підприємств і міста всіляко заохочуть співробітників. Проте проблема з кадрами є.

Дмитро Сухомлин, заступник директора КП «УЖКГ «Ірпінь»:
«Ми задоволені тим, що місто допомагає в придбанні техніки. Працюємо в цій сфері вже давно, і ті зміни, які відбулися за останній час, відчутні. Без техніки зараз працювати нереально, бо якщо немає техніки, все лягає на руки людей, яких, на жаль, не вистачає».

На сцені ж у святковий день, за традицією, говорили тільки про хороше. Ділилися планами – а їх багато. Дякували за сумлінну працю і приймали подарунки. Настрою додавав заслужений артист України Іван Пилипець.

НОВИНИ

Відремонтовану ділянку вул. Соборної в Ірпені відкриють сьогодні ввечері (відео)

Сьогодні, 17:11

Детальніше
Олександр Маркушин: За рік в інфекційному відділенні Ірпінської лікарні врятували близько тисячі хворих

10 кві 11:07

Детальніше
Ремонт дороги біля ТРЦ «Жираф» в Ірпені завершать до кінця тижня

09 кві 19:14

Детальніше
Ірпінські ліцеїсти долучилися до всесвітньої акції «Озеленення планети» (відео)

09 кві 18:40

Детальніше
Підлітка вдарило струмом на залізничному мосту в Ірпені

09 кві 17:48

Детальніше
Коцюбинська громада долучається до глобальної акції «Greening of the Planet»

09 кві 16:46

Детальніше
Антон Мирончук передав місту ділянку для будівництва каналізаційно-насосної станції в мікрорайоні «Синергія»

09 кві 16:18

Детальніше
В Ірпені продовжили на тиждень карантинні обмеження «червоної зони»

09 кві 15:43

Детальніше
Всі новини