Реклама

Комунальники посилили освітлення пішохідних зон на вул. Авіаконструктора Антонова

Photoeditorsdk Export 2019 10 04t213050.029

Ірпінські комунальники додатково потурбувалися про безпеку городян на одній із найбільш людних вулиць міста – Авіаконструктора Антонова: посилили освітлення пішохідних зон. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь».  

«Працівниками дільниці електричних мереж встановлено додаткові LED-світильники на пішохідних зонах по вулиці Авіаконструктора Антонова», – зазначається в повідомленні.

Встановлення цих світлодіодних світильників (англ. light-emitting diode (LED) – світлодіод) відбулося в контексті загальної модернізації вуличного освітлення в Ірпені. Нагадаємо, минулого тижня комунальники завершили встановлення LED-ламп ще на чотирьох вулицях міста: Личака, Ярославській, Тищенка і частині вулиці Матросова (від вул. Української до вул. Соборної). На початку вересня закінчили модернізацію системи освітлення на вулицях Соборній та Мінеральній та розпочали заміну ламп по вул. Садовій – на ділянці від вул. Мечникова до вул. Університетської. У липні працівники КП «УЖКГ «Ірпінь» провели вуличне освітлення та встановили LED-лампи на 10-й лінії.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама