Минулого тижня, завдяки співпраці УЖКГ «Біличі» та Служби автодоріг у Київській області, було проведено ямковий ремонт дороги від в’їзду в селище до вулиці Пономарьова.
Про це повідомив Сергій Даніш, в.о. Коцюбинського селищного голови.
Також він подякував мешканцям, які в рамках двомісячника благоустрою, у свої вихідні дні задля комфортного проживання, продовжують прибирати території селища.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/04/Kotsiubyns-ke.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/04/Kotsiubyns-ke1.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/04/kotsiubyns-ke3.jpg)
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!