Реклама

Комунальний інтернет-провайдер створив «команду швидкого реагування»

Bez Miann Y4

На комунальному підприємстві «Ірпінькомунікаціясервіс» створили окрему «команду швидкого реагування», завданням якої є реакція на всі можливі збої та несправності в роботі мережі. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці підприємства.

До складу команди увійшли досвідчені експерти, покликані «застосовувати всі можливі ресурси для миттєвого вирішення всіх проблем».

«Команда має у своєму розпорядженні найновіше обладнання, яке допомагає виконувати роботи з виявлення несправностей та їх усунення з мінімальними витратами часу», – відзначається в повідомленні.

Його автори зауважують, що підприємство «щодня розширює зону покриття комунальної оптоволоконної мережі, яка побудована за технологією Gpon (Gigabit Passive Optical Network) – найпрогресивнішою технологією сучасності, що дозволяє розвивати швидкість передачі даних до 1000 Мбіт/сек.»

Нагадаємо, «Ірпінькомунікаціясервіс» – це єдиний по-справжньому соціально орієнтований оператор комунікаційних послуг в Ірпінському регіоні. Ним були запроваджені соціальні тарифи на інтернет і телебачення, зокрема тариф «Комунальний працівник», який дає можливість співробітникам комунальних підприємств отримувати послуги за меншу вартість, а також пільгові тарифи для учасників АТО та сімей загиблих.

Також серед напрямків роботи підприємства – проведення цифрового кабельного телебачення у приватний сектор і забезпечення роботи єдиної системи відеонагляду в місті, якою користується «Муніципальна варта».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама