Комунальники Ірпеня обстежують технічний стан дитячих майданчиків (відео)

Викручені болти на гойдалці-балансирі, полущена фарба, відірваний спуск із корабля, обірваний канат на паруснику… Якими б надійними не були дитячі майданчики, та з часом, унаслідок активного користування, з ними стається й таке. Цей майданчик – у сквері імені Сидорука. Його облаштували більше п’яти років тому, коли будували й сам сквер.

Юлія Прибилова, начальниця КП «Управління благоустрою міста»:
«Майданчик знаходиться на відкритому просторі, під пекучим сонцем, під дощем, у сирості. Ми, як могли, протягом цих років його ремонтували, замінювали якісь деревяні елементи, але ж воно все одно має термін (експлуатації)».

Майстри уважно обстежують кожен елемент, виявляють несправності, які мають полагодити. Адже майданчик повинен бути не лише красивий, але й, у першу чергу, безпечний.

Юлія Прибилова:
«На весну ми, що зможемо, відремонтуємо. Але зробимо подання на сесію, щоб нам виділили кошти на заміну корабля. Дешевше буде купити новий, ніж ремонтувати».

Під пильною увагою комунальників не лише цей майданчик. Щоразу перед весною на підприємстві створюють спеціальну комісію й комплексно ревізують усі такі об’єкти в парках, скверах та на набережній. З минулого року «Управління благоустрою» опікується дитячими локаціями не лише в Ірпені, а й у селах громади. Наприклад, ось цей дитячий майданчик – на Співочому полі в Михайлівці-Рубежівці.

Юлія Прибилова:
«Є дерев’яні елементи, які вже прогнили, і треба їх замінювати, треба фарбувати дещо. Зараз будемо вирішувати, що робити з цим маленьким будиночком, тому що минулого року ми його укріплювали-укріплювали, але бачимо, що він також потребує ремонту».

Загалом майстри зауважують: в усіх дитячих майданчиків проблеми схожі. Але найприкріше, що нерідко їх створюють саме дорослі.

Надія Дроган, журналістка:
«Комунальники застерігають, що коли дорослі сідають на гойдалки, то гойдалки швидше ламаються, бо вони призначені не для дорослих, а для дітей. І розкажіть це всім. Я це роблю виключно для того, щоб вам передати. Зараз я встаю з цієї гойдалки і йду».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!  

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Як ірпінські дрони знищують окупантів та їхню техніку

04 Mar 17:23

Детальніше
Ірпінські школярі - призери обласного Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

04 Mar 13:10

Детальніше
В Ірпені триває відбудова приватного будинку за адресою вул. Багірова, 23

04 Mar 12:58

Детальніше
Аналіз декларацій: депутатка від партії «Європейська Солідарність» Катерина Українцева

04 Mar 12:25

Детальніше
В Ірпені відбулася дев’ята стратегічна сесія з відновлення міста

04 Mar 09:00

Детальніше
Стало відомо, які команди з баскетболу та футболу представлять Ірпінську громаду на регіональному етапі змагань «Пліч-о-пліч»

04 Mar 08:35

Детальніше
У Мунварті Ірпеня показали останні вибухонебезпечні знахідки, виявлені на території громади

04 Mar 08:00

Детальніше
У Бородянці провели поминальну панахиду за загиблими мешканцями (відео)

02 Mar 19:34

Детальніше
Всі новини