Кошти за перемогу в грі «Europe Quiz Irpin» команда мерії віддала хворій дитині

photoeditorsdk-export - 2021-05-20T091122.023

Команда виконавчого комітету Ірпінської міської ради «Безстрашні», що посіла перше місце в інтелектуально-розважальній грі «Europe Quiz Irpin», відділа отриману грошову винагороду на лікування дитини, яка страждає від важкої недуги. Про це розповів міський голова Олександр Маркушин.

«Пишаюся працівниками виконавчого комітету Ірпінської міської ради! Вони не тільки перемогли в інтелектуально-розважальній грі “Europe Quiz Irpin” серед двадцяти п’яти команд, а й передали виграні кошти на лікування маленькому ірпінцю, хворому на ДЦП. Впевнений – це щирий і дуже потрібний вчинок», – написав мер на своїй сторінці у фейсбуці.

«Дякую усім членам команди – головному спеціалісту відділу координування культмасових заходів та фізкультурно-спортивної роботи Анжеліці Куценко, начальнику Ірпінського земельно-кадастрового бюро Роману Шелевею, начальнику загального відділу Ірині Мигитко, головному спеціалісту загального відділу Анастасії Фрейберг, оператору комп’ютерного набору відділу координування культмасових заходів та фізкультурно-спортивної роботи Інні Міщенко та юристу-консультанту Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги Дмитру Артеменку!» – додав Маркушин.

Нагадаємо, гра «Europe Quiz Irpin» була проведена з нагоди Дня Європи в Ірпінській школі №17. Окрім працівників мерії, в ній брали участь депутати, комунальники, представники місцевих підприємств, школярі та вчителі ірпінських шкіл. Гра відбулася за підтримки міської ради і товариства «Відважних». Призовий фонд становив 10 тисяч гривень. Третє місце посіла команда під назвою «Без шурупа», друге – команда «Тромби», яка складалася з учнів Ірпінського ліцею інноваційних технологій. Переможці – команда «Безстрашні» – отримали 6 тис. грн.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

У Приірпінні за добу виявили 16 хворих на COVID-19, зареєстровано 1 летальний випадок

Сьогодні, 10:55

Детальніше
Депутат і «Муніципальна варта» визволили з «домашнього полону» літню ірпінчанку

Сьогодні, 09:31

Детальніше
ПРЯМА МОВА. Маркушин: цього року в Ірпені Дня міста не буде, зекономлені кошти підуть на медицину (відео)

21 вер 18:19

Детальніше
Де в Ірпені звучать чарівні голоси: ювілею Тетяни Васильєвої присвячується (відео)

21 вер 17:44

Детальніше
У Фастівській лікарні добудували приймальне відділення з протишоковою палатою і операційною (відео, фото)

21 вер 17:35

Детальніше
За рік в Ірпінь переїхало близько 3000 переселенців

21 вер 14:09

Детальніше
У Приірпінні за добу виявили 66 випадків COVID-19, померла 1 хвора

21 вер 13:06

Детальніше
ПРЯМА МОВА. Антон Довгопол: ірпінська інфекційка заповнена на 75%, 9 пацієнтів – на ШВЛ (відео)

21 вер 12:25

Детальніше
Всі новини