Коцюбинчанин Іван Ющенко здобув золото на всеукраїнському турнірі з бойового самбо
18 Aug 18:43, 2022
Коцюбинчанин Іван Ющенко – чемпіон Європи з бойового самбо і чемпіон світу з ММА серед юніорів – переміг на всеукраїнському юніорському турнірі з бойового самбо «Кубок «Юна Україна»».
Змагання відбулися вчора в Києві. Іван виступав у ваговій категорії 71 кг.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-18_18-15-21-768x1024.jpg)
В активі спортсмена це вже друга золота медаль національного рівня за місяць: 24 липня Іван Ющенко знову став чемпіоном України з ММА. А на початку квітня він переміг на чемпіонаті Польщі з цього воду спорту.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/photoeditorsdk-export-4-9-1024x526.png)
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!