Реклама

Києво-Святошинський район за рік сплатив держбюджету 280 млн грн

Києво Свят рн

Керівник Києво-Святошинської РДА скаржиться на відрахування 280 млн грн до державного бюджету за останній рік та ініціює виділення додаткового фінансування на будівництво шкіл у Києво-Святошинському районі з державного та обласного бюджетів.

Про це говориться у повідомленні Києво-Святошинської РДА з посиланням на очільницю району Мирославу Смирнову:

«За темпами забудови ми перші в регіоні. Щороку на тисячу школярів більше в районі. Молоді сім’ї обирають передмістя для життя і виховання дітей, але їм потрібно створити соціальну інфраструктуру.
Проте з районного бюджету до державного за останній рік вилучили 280 млн гривень. На ці кошти можна збудувати, мінімум, дві повноцінних школи. Тому важливо ці питання озвучити на рівні держави, щоб кошти залишалися в районі для розвитку соціальної інфраструктури. Так, Києво-Святошинський район має значний фінансовий ресурс, але приріст населення колосальний». 

За словами керівниці району у Вишневому виникла проблема з фінансуванням добудови загальноосвітньої школи №1. Замовник будівництва – КОДА, але будівництво школи здійснюється у співпраці з Києво-Святошинським районом.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама