Київ потрапив до «жовтої» карантинної зони. З понеділка посилюються обмеження

photoeditorsdk-export (21)

За рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, місто Київ потрапило до «жовтої» карантинної зони. Про це повідомив сьогодні на брифінгу мер столиці Віталій Кличко.

За його словами, причина такого рішення полягає в тому, що «заповненість ліжок у медзакладах, де лікують хворих на коронавірус, перевищила 50% і становить сьогодні 52,2%».

«Тому будуть посилені визначені урядом наступні обмеження і заборони: перебування в громадських спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту – масок; перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу; заборона самовільно залишати місця самоізоляції чи обсервації людям, що перебувають в ізоляції; проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, релігійних, рекламних) заходів за участю більше ніж однієї особи на 5 кв. м площі будівлі або території, якщо захід проводиться на відкритому повітрі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання учасниками фізичної дистанції не менше, ніж півтора метра – якщо учасники розміщені стоячи», — зазначив мер.

Він додав, що в залах кінотеатрів і закладів культури може бути заповнено не більше 50% місць, а громадський транспорт має перевозити пасажирів виключно на місцях для сидіння.

Ці обмеження починають діяти з понеділка, 17 серпня.

Крім того, за рішенням Кабміну, в «жовтій» зоні також забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку; робота хостелів; робота розважальних закладів і закладів громадського харчування з 00:00 до 07:00; проведення в закладах громадського харчування масових заходів для 20 й більше осіб.  

Нагадаємо, за попередню добу в Києві було виявлено 158 випадків коронавірусної хвороби. Госпіталізували 28 осіб. Померла одна людина, одужало 38.

Київська область належить до «зеленої» зони.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!