Київщина отримала ще 217 тисяч доз вакцини проти коронавірусу

Image_89001

Київщина отримала від Міністерства охорони здоров’я чергову партію вакцини проти коронавірусу. Йдеться про 100 тисяч доз вакцини «CoronaVac» від «Sinovac Biotech» та 117 тисяч доз «Comirnaty» від «Pfizer-BioNTech». Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, інформує пресслужба КОДА.

«У регіоні працюють центри та пункти щеплень, мобільні бригади. Закликаю всіх, хто ще вагається: вакцинація наразі – єдиний надійний спосіб захистити своє здоров‘я та, як мінімум, не допустити важкого перебігу хвороби», – звернувся до мешканців Київщини голова облдержадміністрації.

Також  він повідомив, що щеплення проти коронавірусу в Київській області вже отримали понад 678 тис. осіб. Повний курс вакцинації в регіоні пройшли майже 462 тис. жителів.

Нагадаємо, за даними Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги, на сьогодні щеплення отримали 71,3 тис. пацієнтів закладу, двома дозами вакциновано 41,2 тис. осіб. Центр продовжує лідирувати серед медзакладів Київщини за темпами проведення вакцинації.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!