Лабораторний центр водоканалу перевірить якість води в ірпінських водоймах і криницях

photoeditorsdk-export - 2021-06-07T122335.640

Сьогодні зранку за дорученням Ірпінського міського голови Олександра Маркушина працівники  лабораторного центру комунального підприємства «Ірпіньводоканал» узяли на перевірку проби води з низки водойм, джерел і криниць. Про це розповів на своїй сторінці у фейсбуці депутат міської ради від партії «Нові Обличчя» Антон Головенко.    

«Міський голова Олександр Маркушин доручив перевірити водойми, які знаходяться в моєму окрузі. Це озера, дворові криниці, джерела (Романівка)… Працівники лабораторії взяли зразки води, щоб перевірити вміст. Якщо буде виявлено порушення та злив недопустимих речовин, то будемо вживати заходів!» – зазначив депутат.

Нагадаємо, торік лабораторний центр «Ірпіньводоканалу» отримав сертифікат Всеукраїнського державного науково-виробничого центру стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів. Документ засвідчує об’єктивність, достовірність і точність результатів вимірювань санітарно-хімічних і епідемічних показників безпечності та якості води, які проводить лабораторія.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!