Лідерка гурту «Казка» заспівала в Ірпені для волонтерів «Добробату» (відео)

Олександра Заріцька, лідерка гурту «Казка» (співає):

«Поплакала – і стоп!
Фіалка розцвіла
,
Засяяв день
Таємними знаками
.
І мама молода, й закохана мала

На кухні всі однаково плакали
…»

Лідерку гурту «Казка» Олександру Заріцьку не завжди можна бачити на ось такій незвичній сцені, в такому антуражі. Отак просто, по-домашньому, без музичного супроводу вона розпочала свій виступ. Та й нинішні глядачі – не за десяток метрів від помосту, а поруч, на віддалі протягнутої руки. Вони підхоплюють уже добре відомі слова і співають разом.

Цього разу «Казка» приїхала в Ірпінь, щоб підтримати волонтерів «Добробату», які допомагають людям відновлювати житло. Імпровізований концерт відбувся у приватному дворі, біля зруйнованого будинку, де саме й працювали добробатівці.

Олександра Заріцька:

«Ірпінь для мене дуже рідне місце, тому що неподалік тут мій будинок, і я при мирному житті була в Ірпені майже щодня. Це моє улюблене місце. Завжди дуже мріяла переїхати з Києва кудись сюди – в Ірпінь чи поруч… Я допомагаю більше, мабуть, морально. Просто підніму їм настрій, наскільки можу. Роблю все, що від мене залежить».

Володимир Крейденко, народний депутат України, амбасадор проєкту «Добробат»:

«Ми бачимо подвіря, в якому воно зараз стані. Допомагаємо. Наша організація і я, як народний депутат, шукаємо ресурси для того, щоб відбудувати, допомогти відновити ці будинки або розібрати завали».

Будинок, на якому зараз працюють волонтери, складається з двох окремих частин. Одну частину можна відновити, в іншій вціліли лише вхідні двері.

Ніна Остапчук, власниця будинку:

«Тут у мене дочка жила, двоє дітей і чоловік – четверо. А в моєму домі – я з чоловіком-інвалідом. Будували все життя, а