Семикласниця Боярського академічного ліцею «Лідер» перемогла на 34-му Чемпіонаті Європи з Таеквон-до ІТФ, який пройшов в італійському місті Рімні, — повідомляє сайт Боярської міської ради.
Олександра стала чемпіонкою Європи в особистому спарингу серед юніорок у ваговій категорії до 55 кг. Цьогорічному успіху дівчини передували 10 років тренувань та отримані перемоги в Чемпіонаті та Кубку України.
Олександр Зарубін, Боярський міський голова, привітав юну боярську спортсменку Олександру Буднікову з перемогою.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2019/04/CHempionka-Boiarky_foto2-1024x986.jpg)
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!