Ірпінські ліцеїстки записали вірші Ліни Костенко жестовою мовою (відео)
18 Dec 15:54, 2020
Учениці Ірпінського академічного ліцею, які перемогли у всеукраїнському конкурсі «Відкривай Україну» з проєктом «Україна говорить жестами», записали жестовою мовою декілька віршів Ліни Костенко та представили їх під час проведеного в ліцеї фестивалю «Жінки-дисидентки в українській історії». Про це розповідається на сторінці освітнього закладу у фейсбуці.
У рамках фестивалю також провели тематичний майстер-клас із вивчення основних слів жестовою мовою.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/12/photoeditorsdk-export-2020-12-18T155144.698.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/12/131930211_864461460991584_5310869127750074333_n.jpg)
Учасники форуму – учні та вчителі Ірпінського академічного ліцею та студенти Ірпінського економічного коледжу – познайомилися з життєвим шляхом і творчістю Ліни Костенко та Ірини Стасів-Калинець.
Фестиваль проводився за підтримки лабораторії з розвитку критичного мислення Національного центру «Мала академія наук України».
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!