Реклама

Має незакриті рахунки: архітектор-снайпер з Бучі потребує допомоги для повернення на фронт

605339

Дизайнер-архітектор із Бучі Володимир Вакуленко потребує підтримки українців, аби повернутися на фронт після важкого поранення під Бахмутом. Боєць збирає кошти на придбання снайперської гвинтівки та іншого потрібного спорядження. Про це пише OBOZREVATEL.

Володимир Вакуленко з початку повномасштабної війни росії проти України пішов захищати рідну землю. У складі тероборони звільняв Київщину, далі вирушив на схід України, де у боях під Бахмутом отримав тяжке поранення. Зараз у його голові — титанова пластина та постійні думки про повернення на допомогу побратимам.

«Володя набрав мене з госпіталю, тоді він ще був увесь в бинтах, і заледве говорив. А набрав для того, аби не стільки розповісти про поранення, скільки побідкатися про знищену під час вибуху гвинтівку. «Я ще не закрив рахунок»,- прохрипотів він тоді. Спершу я не зовсім зрозумів сказаного, а потім виявилося: у перекладі зі снайперської українською це означає: я ще мушу працювати. Володимиру потрібна була нова зброя замість втраченої», — розповів шеф-редактор OBOZREVATEL Орест Сохар.

Зараз Володимир Вакуленко завершує реабілітацію і уже будує плани повернення на фронт. Для цього йому якомога швидше треба придбати спорядження, яке вартує чималих коштів. Загалом, на все потрібно зібрати 510 тис. грн:

  • гвинтівка – 155 820 грн
  • приціл – 187 004 грн
  • бінокль – 48 960 грн
  • різне снайперське спорядження на орієнтовно 120 тис. грн

«Не кожен з нас може бути, як Володя, але кожен може допомогти. Бодай 20-ма гривнями», – наголошує Сохар.

Долучитися до збору і допомогти Володимирові Вакуленку озброїтися, щоб «закрити рахунки» з окупантами, що прийшли на українську землю, аби вбивати, катувати та руйнувати, можна за реквізитами:

Приватбанк: 5221 1911 0093 6862 (Вакуленко Володимир Степанович)

Монобанк: 4441 1144 1455 3576. 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама