Малюнки дітей із Приірпіння представлені на виставці «Моя Україна» в аеропорту Вашингтону

Photoeditorsdk Export (2)

В аеропорту Вашингтону експонується виставка дитячих малюнків «Моя Україна». На ній представлені десятки робіт українських дітей, які нині перебувають у різних куточках світу. Серед них є й малюнки юних мешканців Приірпіння. Раніше ця експозиція була розгорнута в Центрі візуальних мистецтв Лонгвудського Університету. Організував виставку благодійний родинний фонд «Cifers Foundation».

«Я думала, де найкраще говорити про Україну, аби весь світ почув і побачив? Куди перемістити українську виставку дитячих малюнків, аби ці дитячі голоси були почуті? Як дотягтися до сердець тих, хто мало цією темою цікавиться? Як збільшити кількість і якість цільової групи для цих шедеврів? І рішення про аеропорт Вашингтону (столиці США) просто зашуміло в моїй голові. Я була абсолютно впевнена: кращого місця не придумати. І попросила принагідно допомогти в цьому Першу Леді Вірджинії, якій ми щиро вдячні за допомогу», – розповіла співзасновниця фонду Анастасія Сайферс (Попсуй).

Вона наголосила, що оглянути експозицію можуть «мільйони людей щодня з усіх країн світу, бізнесмени та політики, до того ж цілодобово».

«Суперзайняті, впливові люди зазвичай тільки і мають трохи зайвого часу в аеропортах. Є час подивитися на творчість, прочитати про Україну, почитати людські емоційні історії про виживання, відчути і зрозуміти наші переживання», – зазначила Анастасія.

«Дякую всім маленьким авторам малюнків. Адже кожна дитина у момент творчості не просто залишала слід олівця на папері, а наповнювала світ палкою любов’ю до України, вносячи свій вклад в її перемогу – нашу велику спільну перемогу добра над злом!» – додала організаторка виставки.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!