Маркушин: якби Тарас Григорович зараз жив, він би дуже пишався українцями
09 Mar 14:26, 2023
В Ірпені на центральній площі відбулася пам’ятна акція з нагоди 209-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка. У ній взяли участь мешканці міста, молодь, депутати, міські управлінці. Фото із заходу на своїй сторінці у фейсбуці опублікував Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-09_14-17-28-683x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-09_14-17-51-683x1024.jpg)
«Вогонь запеклих не пече…». Якби Тарас Григорович жив зараз, я впевнений, він би дуже пишався українцями. Він написав би сотні рядків про запеклих українських воїнів з гарячими серцями і нестримною волею до перемоги. Воїнів, які відчайдушно, крізь вогонь і кулі, боронять свою Україну. Він писав би про нескорений Ірпінь, фортецю Бахмут, оплакував би Маріуполь і проклинав би Москву…», — написав мер Ірпеня.
За словами Маркушина, Тарас Шевченко все знав ще тоді і просив остерігатися злощасного сусіда.
«Кобзарю, ми вже не остерігаємось. Ми боремося. І поборемо!», — підсумував Маркушин.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-09_14-17-42-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-09_14-17-38-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-09_14-17-47-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-09_14-17-33-1024x683.jpg)