Реклама

Маркушин подякував Товариству «Відважних» та Інвестгрупі «Молодість» за підтримку оборони Ірпеня

286800591 447760374015708 2828613490646211409 N

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин подякував Товариству «Відважних» та Інвестиційній групі «Молодість», які в період боїв за Ірпінь узяли на себе основний тягар матеріального забезпечення оборони міста. Про це мер написав на своїй сторінці у фейсбуці.

«Із першого дня війни Ірпінь об’єднався для захисту від ворога. Пліч-о-пліч стали військовослужбовці, чиновники, політики, комунальники, підприємці, лікарі, кухарі. Кожен робив те, що вміє найкраще і пропонував те, що може. Власники магазинів привозили у наш гуманітарний штаб продукти, засоби гігієни, власники аптек – медикаменти, будівельні компанії допомагали фінансово. Сьогодні я хочу подякувати Товариству «Відважних» та Інвестиційній групі «Молодість», керівництво яких не тільки одразу особисто включилося в захист нашої громади, але й взяло на себе основну частину фінансування», – розповів міський голова.

Він зазначив, що ці дві компанії забезпечували «надання матеріалів для облаштування блокпостів, закупівлю пального (що було надважливо!), техніку, гарячі обіди для військовослужбовців, підтримку родин членів територіальної оборони».

«Через місяць після початку війни до них долучилися й інші будівельні компанії міста. Але саме у перші дні, коли мало хто вірив у міць української армії, ця підтримка була особливо цінною і важливою. Щиро дякую від імені усієї Ірпінської громади!» – підкреслив Олександр Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама