Реклама

Маркушин попросив учасників економічного форуму в Польщі допомогти Ірпеню з генераторами (відео)

Маркушин попросив учасників економічного форуму в Польщі допомогти Ірпеню з генераторами (відео)

Виступаючи вчора ввечері за допомогою відеозв’язку перед учасниками економічного форуму для бізнесу та інвесторів Open Eyes Economy Summit, що проходив у Польщі, Ірпінський міський голова Олександр Маркушин звернувся до них із проханням допомогти забезпечити Ірпінь дизель-генераторами.

«На сьогоднішній день у цей самий час майже в усій Україні немає світла. Зупинилося все. Ми працюємо на дизель-генераторах. Я щойно був у «пункті незламності», де знаходяться більше 50 людей. Він працює від генератора. Там є вай-фай, ми даємо людям чай, каву, вони можуть зарядити мобільні телефони. На сьогоднішній день найважливіша допомога для нашого міста – це дизель-генератори різної потужності – від 10 до 200 кВт – щоб у нас було альтернативне джерело живлення, щоби працювали наші котельні, станції подачі води, медичні заклади, школи та садочки. І, звичайно, щоби працювали пункти обігріву», –  зазначив мер Ірпеня у своєму виступі.

«Використовую кожну нагоду звернутися до європейських політиків, дипломатів і підприємців із проханням допомогти вже зараз зігріти мешканців нашої громади, а в подальшому – відбудувати Ірпінь», – підкреслив Маркушин на своїй сторінці у фейсбуці.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!