Маркушин розповів про руйнування Ірпеня учасникам форуму, організованого Конфедерацією будівельників України

photoeditorsdk-export

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин розповів про руйнування, яких зазнав Ірпінь, учасникам «Recovery Forum Ukraine 2022», організованого сьогодні Конфедерацією будівельників України.

Як зазначив мер на своїй сторінці у фейбуці, форум об’єднав громади, які постраждали від російської агресії, міжнародні фінансові організації, інвесторів, а також представників влади та великого й середнього бізнесу.

«І все для того, щоб якомога швидше спільно напрацювати механізми та знайти фінансування на відбудову понівечених ворогом міст, містечок, селищ і сіл», – написав Маркушин.

«Під час свого виступу розповів про наш Ірпінь. Про те, що нам довелось пережити і чим ми живемо зараз. На прикладі уже всесвітньо відомого житлового комплексу «Ірпінські Липки» розповів про 6000 родин з Ірпеня, які втратили своє житло у багатоквартирних будинках. На прикладі родини ірпінських лікарів Кушнірів розповів про понад 1500 сімей, які втратили свої приватні будинки, що власноруч будували, облаштовували, робили теплими і затишними. Розповів про понад 8000 ірпінських дітей, які через війну втратили рідні домівки і залишилися без даху над головою», – відзначив міський голова.

За словами мера, він щиро радіє кожній такій події, «адже це – ще один шанс знайти меценатів, благодійників, спонсорів для відбудови житла мешканців нашої громади».

«До речі, з деякими представниками українського бізнесу вдалося домовитися про подальші зустрічі, щоб обговорити можливості допомоги Ірпеню. Тож маємо ще один крок до відродження нашого міста», – підкреслив Олександр Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!