Маркушин: тішить, що окрім прохань і скарг, мешканці громади приходять і з пропозиціями та вдячністю (відео)

Photo 2023 03 01 17 42 24

Сьогодні на особистий прийом Ірпінського міського голови Олександра Маркушина прийшло понад тридцять мешканців Ірпінської громади. Про це мер Ірпеня повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

«Більшість звернень, з якими приходять люди, стосуються наслідків бойових дій в Ірпені. Це відновлення і демонтаж будинків, заміна вікон і дверей, вивезення будівельного сміття, виплата матеріальної допомоги тощо», — розповів Маркушин.

За його словами частину питань, які можна залагодити швидко, вирішують одразу на місці або ж міський голова дає доручення відповідальним особам взятися за їх вирішення.

«Тішить, що окрім прохань і скарг, мешканці нашої громади приходять і з пропозиціями та вдячністю за уже вирішені питання. Це надихає до ще активнішої роботи! Щиро дякую всім тим, хто долучається до розвитку рідної громади!», — додав мер.

Нагадаємо, Ірпінський міський голова Олександр Маркушин проводить особистий прийом громадян щосереди з 9:00 до 12:00 на першому поверсі Ірпінської міської ради (вул. Шевченка, 2а).

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300