Маркушин: «Усі інфраструктурні проєкти в Ірпені за останні 5 років були на 20% дешевші, ніж в інших містах» (відео)

Photoeditorsdk Export 2020 07 10t153835.273

Упродовж кількох років до початку повномасштабної війни в Ірпені забезпечувалася повна прозорість при реалізації інфраструктурних проєктів, і вони обходилися щонайменше на 20% дешевше, ніж в інших містах. Такого ж принципу міська влада дотримується і зараз, при відновленні Ірпеня. Про це заявив в ефірі телеканалу «Freeдом» Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«До війни, коли в Ірпені йшло якесь будівництво – садочка, школи – ми показували хід будівництва, я, як мер міста, повідомляв нашим містянам щотижня, які роботи в нас проходять. Коли ми закінчували об’єкти і здавали в експлуатацію, ми замовляли експертизу, щоби показати, правильно чи неправильно підрядник виконав роботи. Тобто ми це все прозоро показували. І всі проєкти, які були реалізовані в місті за останні п’ять років, зроблені дешевше, ніж усюди, мінімум на 20%», – наголосив мер.

За його словами, управлінська команда Ірпеня готова забезпечувати контроль громадськості за ходом відбудови міста та залучати до аудиту використання коштів, які надходять із Європи,  авторитетні європейські компанії.

«Ми готові до надходження грошей у місто, ми готові швидко і якісно виконувати роботи, контролювати їх, і готові до того, щоби аудиторські компанії з Європи контролювали. На кожен об’єкт, який буде відновлюватися, на кожен багатоповерховий будинок ми будемо ставити камеру, щоб у режимі онлайн будь-який житель нашого міста й України міг спостерігати за ходом виконання робіт», – зазначив Олександр Маркушин.  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!