Майбутні рятувальники відвідали пожежну частину Ірпеня (фото)
06 Mar 14:13, 2023
Учасники руху юних пожежних-рятувальників Бучанського району побували в гостях у рятувальників 36-державної пожежної частини Ірпеня. Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Київській області.
Школярі поспілкувались з професіоналами пожежно-рятувальної справи. Ті розповіли дітям про свою професію і досвід, а також ознайомили зі своїм обладнанням і технікою, котрі використовують під час надзвичайних ситуацій.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/331655363_918523732634826_2935379489835789021_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/331772514_1278739886325481_1713462614133368751_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/331712338_563012712557874_1483763013058291366_n-1024x683.jpg)
Юні рятувальники мали змогу використати отримані навички на практиці та спробувати загасити умовну пожежу за допомогою спеціального обладнання.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/328928231_1393193334553857_3949889441751065967_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/332059522_875941306818788_151352916517056892_n-1024x683.jpg)
«Цей день був не тільки корисним для дітей, але й для нашої команди. Ми побачили, як діти були захоплені нашою роботою та бачили, як важлива наша професія. Ми сподіваємося, що цей захід залишиться в пам’яті дітей надовго, а відкриття професії пожежного-рятувальника може стати стимулом до розвитку у цьому напрямку в майбутньому», – зазначили рятувальники.
Рух юних пожежних-рятувальників – це ініціатива, яка дозволяє дітям та підліткам отримати знання, необхідні для попередження надзвичайних ситуацій. Цей рух має на меті зміцнити дружні відносини між дітьми і підлітками з різних громад під девізом — «Навчись сам! — навчи молодших».