Реклама

Медичні послуги ірпінцям безкоштовно надаватимуть 36 інститутів НАМН України (відео)

Мешканці Ірпінської громади відтепер зможуть безкоштовно лікуватися у найкращих інститутах Національної академії меднаук та отримувати консультації у висококваліфікованих фахівців. Про це київські і місцеві медики домовилися на виїзному засіданні Бюро Президії Національної академії медичних наук України в Ірпені.

Віталій Цимбалюк, президент НАМН України, академік НАН та НАМН України:
«Наші високоспеціалізовані медичні бригади лікарів будуть приїжджати сюди й приймати цих пацієнтів. І ми ще плануємо, щоб це був прийом не тільки консультативний, але щоб ми ще й давали медикаменти тим людям, які будуть до нас приходити. А тих, які потребуватимуть високотехнологічної, високоспеціалізованої допомоги, будемо забирати в Київ і оперувати чи лікувати в Києві».

Медичні послуги мешканцям громади надаватимуть 36 інститутів різного профілю. Це означає, що ірпінці зможуть отримувати необхідну медичну допомогу за всіма напрямками.

Антон Довгопол, директор Ірпінської центральної міської лікарні:
«КНП «Ірпінська центральна міська лікарня» має змогу діагностувати, лікувати і теж надавати медичну допомогу. Але такий меморандум про співпрацю й можливість для наших лікарів обмінюватися досвідом, отримувати той досвід, який є у працівників інститутів, в академіків, у кандидатів наук – я вважаю, це безцінно».

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Якщо ці світила будуть допомагати консультувати, а більше того, як вони ще заявили, даватимуть нам ліки і, якщо потрібно, будуть везти пацієнтів на додаткове обстеження в Київ, то це, звісно, дуже добре і дуже за це дякуємо».

Для початку співпраці столичні гості привезли повну автівку подарунків. Серед них кисневі концентратори, ларенгоскопи, медикаменти тощо.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що працює в Ірпені? (медзаклади, магазини, послуги тощо)

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама