Медики ірпінської амбулаторії №2 отримали допомогу від БО «Мудра Справа»
21 Jun 09:13, 2023
Представники благодійної організації «Мудра Справа» завітали до ірпінської амбулаторії №2 та передали медикам набори особистої гігієни для потреб медзакладу. Про це повідомили у пресслужбі Парафії Різдва Пресвятої Богородиці.
«Щирі слова подяки усім нашим медикам, котрі невтомно несуть своє служіння для тих, хто цього найбільше потребує, особливо в Амбулаторії сімейної медицини №2, по вул. Северинівській Ірпеня під вправним керівництвом Олени Письменної», — написали в пресслужбі.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/06/355503769_2183233951880964_3580247933699345430_n-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/06/355671643_2183233508547675_714852325867765217_n-1024x768.jpg)
БО «Мудра справа», яку очолює отець Любомир Яворський з першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну допомагає мешканцям Ірпеня. Зокрема, у лютому-березні цього року волонтери організації роздавали гарячі обіди на центральній площі міста.