Реклама

Медики попереджають про поширення вірусу Коксакі

Measle

В Україні зафіксовано збільшення кількості випадків захворювання, викликаного вірусом Коксакі. Про це повідомляє Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги з посиланням на інформацію від Міністерства охорони здоров’я.

«Кожного року в Україні спостерігається сезонне загострення тих чи інших хвороб. Цього року це вірус Коксакі», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що «насправді, це не один вірус, а група з 30 активних ентеровірусів». Вони активно розмножуються у кишково-шлунковому тракті та викликають симптоми, схожі на грип: кашель, високу температуру, головний біль, біль у м’язах; можливі розлади шлунку. Через таку схожість хворобу буває непросто діагностувати. «Єдиним проявом цього вірусу, що відрізняє його від інших сезонних хвороб, є характерна висипка з прозорих пухирців. Вона найбільше локалізується між пальцями рук та ніг, а також на слизовій рота», – зазначають медики.

Вірус Коксакі передається повітряно-крапельним та фекально-оральним шляхами. Найчастіше його підхоплюють діти до п’яти років. При появі симптомів вірусу Коксакі треба звернутися до свого сімейного лікаря.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама