Реклама

Мер Боярки відновлює соціальний маршрут та запроваджує Картку боярчанина

Зарубін фото

Депутати Боярської міської ради за ініціативи міського голови Олександра Зарубіна прийняли рішення про виділення коштів на придбання першого автобусу для комунального маршруту №5, який тимчасово був закритий в місті через відмову перевізника. Передбачається, що пільговий проїзд у маршруті буде безкоштовним для пенсіонерів, школярів та громадян соціально незахищених категорій за наявності Карти боярчанина, яку планують офіційно ввести в Боярці цього літа.

Про це заявив Боярський міський голова Олександр Зарубін:

«Важливе рішення сесії дозволить продовжити роботу, розпочату мною ще до того, як я став міським головою. Нагадаю, що з моєї ініціативи та за моєї підтримки 2015 року було запущено соціальний маршрут, який згодом став маршрутом № 5.

На жаль, через деякий час перевізник, який працював на цьому маршруті, відмовився працювати, через що перевезення пасажирів припинилося. Ми вели перемовини з багатьма перевізниками, щоб відновити роботу маршруту, але дійти згоди не здалося. Тому було прийнято рішення – зробити маршрут № 5 комунальним та безкоштовним для соціально незахищених категорій населення».

За словами мера, на останній сесії Боярської міської ради депутатський корпус вирішив виділити кошти на придбання першого автобуса для запуску цього комунального маршруту, який стане безкоштовним для пенсіонерів, школярів та соціально незахищених мешканців.

«Щоб користуватися цією пільгою, жителям потрібно буде звернутися до ЦНАПу для отримання Картки боярчанина. Затвердження міської програми щодо Картки боярчанина має відбутися влітку 2019 року», — зазначив Олександр Зарубін.

Нещодавно ITV повідомляло, що в Боярці невдовзі в історичній частині міста проведуть реконструкцію мереж водогону та облаштують нові тротуари.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама