Мешканці Ірпінської громади об’єдналися з нагоди Дня Соборності України (відео)

В Ірпені на центральній площі відзначили День Соборності України. Біля пам’ятника Тарасу Шевченку зібралися містяни, представники міської адміністрації, депутати, молодь.

Олена Павлова, учасниця війни на Сході України, депутатка Ірпінської міської ради:
«Якою ціною дається нам наша Соборність? Сьогодні на наших кордонах вичікує Московія, поки в нас буде розбрат. Не дамо їм розбрату! Ми маємо єднатися незалежно від того, якого ми віросповідання, зупинити всі свої політичні амбіції і бути щирими, з Україною в серці!»

На знак єдності українського народу мешканці громади утворили символічне коло єднання.

Катерина Десятнюк, студентка Державного податкового університету:
«Ми, молоде покоління, як ніхто розуміємо, як важливо для нас зараз, у такі нелегкі часи триматися разом. І тому ми з задоволенням сьогодні долучилися до акції в місті».

Валентин Підгородецький, студент Державного податкового університету:
«Дивлячись на всю нашу історію, розуміємо, чому українці досі стоять. А тому, що вони можуть єднатися. У будь-якому становищі, за будь-якої влади, під час історичних подій вони завжди могли єднатися. Ось у чому наша сила!»

Максим Плешко, депутат Ірпінської міської ради від партії «Нові Обличчя»:
«Ірпінь сьогодні – як маленька столиця України. Він увібрав у себе дуже багатьох людей із різних регіонів, і в нас усі вживаються. Такий захід сьогодні гарний! Ми показаємо приклад, у першу чергу, собі – тому що ми для себе це робимо, для наших дітей, для нашого задоволення, тому, що ми є українці. І показуємо приклад усім іншим – як треба відзначати цей день».

Також із нагоди Дня Соборності вже вдруге в Ірпені пройшла акція «Кава разом із Шевченком». Містян частували гарячою кавою.

Жительки Ірпеня:
«Це дуже потрібно, дуже! Це якраз те, що єднає людей».
«Якраз не дуже тепло на вулиці, а кава гаряча! Дякуємо