Мешканців Ірпеня звільнили від оплати «комуналки» за період, коли в місті йшли бойові дії (відео)

photoeditorsdk-export - 2022-05-16T143509.395

Ірпінська міська рада однією з перших в Україні ухвалила рішення про звільнення споживачів від оплати комунальних послуг за той період, коли в Ірпені та в сусідніх населених пунктах тривали бойові дії. Депутати проголосували за це на сьогоднішній сесії ради.  

«Це стосується газопостачання, електропостачання, послуг ЖКГ, водопостачання та водовідведення – виключно за той період, коли не надавалися ці послуги, коли проходили воєнні дії в Ірпені та в інших населених пунктах, які обслуговують наші підприємства. Ми будемо звертатися з цим рішення до ДТЕК, облгазу, бо дійсно людям ідуть нарахування, а послуги вони не отримували півтора місяця. Щоб було чесно, треба буде ці нарахування зняти. А ті, хто вже заплатив, зроблять перерахунок», – зазначив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Нагадаємо, на сьогоднішній сесії Ірпінської міськради депутати прийняли до комунальної власності міста територію колишнього санаторію «Ластівка» на вул. Пушкінській, 80, де споруджуватиметься житловий комплекс для людей, оселі яких були зруйновані. Також було ухвалене рішення про надання дозволу на розробку детального плану цієї території.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що працює в Ірпені? (медзаклади, магазини, послуги тощо)

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!