Міністр охорони здоров’я похвалив підготовку ірпінських медиків до нової хвилі епідемії

photoeditorsdk-export - 2021-08-06T141354.463

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, який позавчора відвідав Ірпінську центральну міську лікарню, високо оцінив її готовність до нової хвилі епідемії COVID-19. На своїй сторінці у фейсбуці глава МОЗ схвально відгукнувся про систему забезпечення лікарні киснем і кваліфікацію медперсоналу. Також він акцентував увагу на успішній вакцинаційній кампанії, яку проводить Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги.    

«Сьогодні Ірпінська міська лікарня має власні сучасні кисневі станції (потужністю на 60, 80 та 140 л/хв), які закуплені у тому числі і за кошти урядової субвенції на модернізацію систем киснепостачання. Кисневі мережі проведені до кожного ліжка окремо, і на сьогодні це вже зовсім інший рівень підготовки до реагування на можливий спалах, ніж було на початку епідемії. В інфекційному відділенні лікарні працює 4 бригади, це команда професіоналів, які вже пройшли “бойову школу” під час попередніх хвиль. Договір із НСЗУ заключений, кошти лікарня отримує», – зазначив міністр.

Водночас він зауважив, що «почув і про проблемні питання, які виникають під час роботи із Національною службою здоров’я України, тому найближчим часом запланували зустріч в Міністерстві з керівництвом лікарні й представниками НЗСУ».

«Також заїхав до центру масової вакцинації при амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №5 та на будівництво нової лікарні у м. Ірпінь. До центру масової вакцинації дістався вже під кінець робочого дня. Центр працює щоденно, запис за телефоном та у сімейного лікаря. За день там було зроблено 287 щеплень. Медичні працівники задоволені і готові й надалі щеплювати усіх бажаючих. Одна із сімейних лікарок амбулаторії розповіла, що серед її пацієнтів рівень щеплень вже перевищив 80%», – написав Віктор Ляшко.


Фото з фейсбук-сторінки Віктора Ляшка

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!