Міністр охорони здоров’я похвалив підготовку ірпінських медиків до нової хвилі епідемії

Photoeditorsdk Export 2021 08 06t141354.463

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, який позавчора відвідав Ірпінську центральну міську лікарню, високо оцінив її готовність до нової хвилі епідемії COVID-19. На своїй сторінці у фейсбуці глава МОЗ схвально відгукнувся про систему забезпечення лікарні киснем і кваліфікацію медперсоналу. Також він акцентував увагу на успішній вакцинаційній кампанії, яку проводить Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги.    

«Сьогодні Ірпінська міська лікарня має власні сучасні кисневі станції (потужністю на 60, 80 та 140 л/хв), які закуплені у тому числі і за кошти урядової субвенції на модернізацію систем киснепостачання. Кисневі мережі проведені до кожного ліжка окремо, і на сьогодні це вже зовсім інший рівень підготовки до реагування на можливий спалах, ніж було на початку епідемії. В інфекційному відділенні лікарні працює 4 бригади, це команда професіоналів, які вже пройшли «бойову школу» під час попередніх хвиль. Договір із НСЗУ заключений, кошти лікарня отримує», – зазначив міністр.

Водночас він зауважив, що «почув і про проблемні питання, які виникають під час роботи із Національною службою здоров’я України, тому найближчим часом запланували зустріч в Міністерстві з керівництвом лікарні й представниками НЗСУ».

«Також заїхав до центру масової вакцинації при амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №5 та на будівництво нової лікарні у м. Ірпінь. До центру масової вакцинації дістався вже під кінець робочого дня. Центр працює щоденно, запис за телефоном та у сімейного лікаря. За день там було зроблено 287 щеплень. Медичні працівники задоволені і готові й надалі щеплювати усіх бажаючих. Одна із сімейних лікарок амбулаторії розповіла, що серед її пацієнтів рівень щеплень вже перевищив 80%», – написав Віктор Ляшко.


Фото з фейсбук-сторінки Віктора Ляшка

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!