Місія ЄС перевірила, як в Ірпені реалізується програма «Віднови ДІМ»

Місія ЄС перевірила, як в Ірпені реалізується програма «Віднови ДІМ»

Ірпінь відвідала місія Європейського Союзу, яка перевіряє, як відновлюються будинки за програмою «Віднови ДІМ» від Фонду енергоефективності. З гостями спілкувалися представники ОСББ оновлених будинків, депутатка Ірпінської міської ради Тамара Буренко та Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

В Ірпені в рамках програми «Віднови ДІМ» відновлено уже чотири багатоквартирні будинки – два в ОСББ «Затишний» і два – в ОСББ «ЖК «Ново-Оскольський». У них відремонтовано пошкоджені покрівлю, фасад, внутрішні комунікації, замінено вікна.

Загалом же для участі в програмі «Віднови ДІМ» подали заявки 30 ОСББ Ірпеня.

«Спочатку за програмою Фонд планував лише міняти вікна у пошкоджених будинках. Але, коли влітку Тамара Буренко показала його представникам масштаби руйнувань в Ірпені, фінансування програми і саму програму розширили. На один будинок тепер виділяють 7,2 мільйони гривень», — розповів Олександр Маркушин.

За його словами, також Фонд дуже уважно ставиться до професійності підрядників та якості виконаних робіт. Відповідно до програми ОСББ отримує 70% суми авансом і виконує необхідні будівельні роботи. Після завершення ремонту 30% витрат дофінансовуються Фондом.

Кошти на реалізацію програми «Віднови ДІМ» повністю надає Європейський Союз. Загалом, на відновлення будинків в Україні вже виділено ЄС 25 млн грн.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

В Ірпені протестували сучасну комунальну техніку данського виробництва

15 Jun 20:28

Детальніше
В Ірпені відбувся благодійний захід «Петельки та пацьорки»: на підтримку Сил оборони зібрали понад 21 тисячу гривень

15 Jun 20:22

Детальніше
Майже 300 родин отримали ключі від нових квартир у «Атмосфері Лайф» у Вишневому (відео)

15 Jun 19:17

Детальніше
Під обстрілами та сиренами: у Бучанському районі поліцейські розшукали зниклу жінку

15 Jun 18:53

Детальніше
50 дітей Гостомельської громади вирушили на оздоровлення до озера Синевир

15 Jun 18:19

Детальніше
Війна забрала життя Захисника з Михайлівки-Рубежівки Максима Костюченка

15 Jun 18:15

Детальніше
Для жителів Забуччя та Михайлівки-Рубежівки змінюється розклад автобуса №339

15 Jun 17:24

Детальніше
Новітні технології посилюють захист неба над Київщиною

15 Jun 16:28

Детальніше
У Гостомелі будують новий житловий комплекс на місці зруйнованих війною будинків

15 Jun 15:23

Детальніше
У Забуччі проведуть виїзну вакцинацію домашніх тварин проти сказу

15 Jun 15:18

Детальніше
На Київщині затримали жінку, причетну до однієї із наймасштабніших атак рф по столиці, — СБУ 

15 Jun 15:15

Детальніше
Всі новини