Молода мама з Ірпеня просить про допомогу

Аліна Матвієнко, вагітна другою дитиною мешканка Ірпеня, конче потребує допомоги. Звичайнісінький похід до стоматолога закінчився для жінки страшним діагнозом – онкологія. Лікарі можуть зробити операцію без переривання вагітності, термін якої 5 місяців. Але для цього потрібні кошти.

Аліна Матвієнко, мешканка Ірпеня:

«Пролікувавши один зуб дві неділі лікар каже: мені щось не подобаються ваші ясна. Зробіть комп’ютерну томографію.

Результати комп’ютерної томографії вибили грунт з під ніг молодого подружжя. У десні  виявили пухлину, яка, вийшла із кістки і зруйнувала  м’які тканини. Діагноз пролунав страшніше найгучнішого грому: онкологія.

Аліна Матвієнко, мешканка Ірпеня:

«Як здали на гістологію результати прийшли через три тижні неточні. Сама лабораторія не могла поставити діагноз, бо це дуже рідкісна пухлина… підтвердила діагноз, які мені поставили».

Родина прийняла цей  жорстокий виклик долі. Аліна налаштувалась на операцію.  З результатами додаткових  обстежень, з горою аналізів на руках вона звернулася в національний  Інститут раку. Але молода мама почула від лікаря ще одну болючу звістку.

Аліна Матвієнко, мешканка Ірпеня:

«Він сказав, треба вибирати, кого рятувати- мене чи дитину. Вони, мабуть, тиждень приймали рішення з іншими лікарями, який призначити план лікування».

Маленьке життя,  яке ворушится в животі мами, гнало батьків в усі боки шукати виходу, щоб врятувати обох: і маму і дитину.  Консультувалися і в клініці «ЛІСОД»,  в Інституті педіатрії акушерства та гінекології.  Врешті, фахівці підтвердили можливість лікування без переривання вагітності.  Родина знайшла спеціаліста, який готовий взятися за таку непросту операцію.

Аліна Матвієнко, мешканка Ірпеня:

«У найближчий час буде поставлено заключення по моєму лікуванню, і все це розпочнеться, не затягуючи, і я дуже вірю, що знайдуться добрі люди, які допоможуть, бо в наш час дуже важко справитися з такими обставинами. Думали, що самі, але… я вірю, що люди допоможуть і є  багато небайдужих».

Сім’я Аліни живе скромно. Сама вона перукар. Зараз, через хворобу- не працює.  Після видалення пухлини, лікувальних програм, її чекає ще й  корекція обличчя. Подружжя сподівається на фінансову підтримку, усіх, кому не байдуже чуже горе.

Телефон Аліни: 093 810 18 87

Картка ПБ: 4149439001233836 – Аліна Матвієнко.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300