Реклама

«Муніципальна варта» загасила в Ірпені суху траву (фото)

93851434 1097779203924635 935972969795026944 O

Співробітники ірпінської «Муніципальної варти» при допомозі рятувальників погасили підпалену кимось суху траву біля озера в мікрорайоні БКЗ. Про це розповідається на сторінці «Мунварти» у фейсбуці.

«Завдяки своєчасному повідомленню про пожежу, яке надійшло до чергової частини «Муніципальної варти» від небайдужої громадянки, екіпажу МВ, що оперативно прибув на місце інциденту, вдалося власними силами погасити всі основні осередки пожежі та не допустити розповсюдження вогню на велику територію. Втім, ще залишалося декілька великих палаючих пеньків, загасити які — непроста справа, тому інспекторами на допомогу були викликані вогнеборці 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Ірпінь, які швидко прибули і остаточно ліквідували полум’я», — зазначається в повідомленні.

Підпалювача затримати не вдалося — на момент прибуття інспекторів «Муніципальної варти» його на місці вже не було.

Автори повідомлення наголошують, що останнім часом на території Ірпінського регіону збільшилася кількість пожеж на відкритих територіях та в екосистемах. У більшості випадків їхньою причиною є навмисні підпали, скоєні, як правило, місцевими жителями.  

«Ми звертаємось до громадян: якщо ви стали свідками підпалу сухої рослинності на території Ірпеня, одразу телефонуйте на цілодобову «гарячу лінію» «Муніципальної варти»: (04597) 60-400 або (073) 070-05-57. Велике прохання також робити фото- і відеофіксацію осіб паліїв — це допоможе нашим інспекторам притягнути їх до відповідальності (надсилайте матеріали за допомогою месенджерів Telegram, Viber або WhatsApp на вищезгаданий мобільний номер)», — закликали в «Мунварті».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама