Михайлина Скорик опублікувала черговий фейк — ЗМІ

photoeditorsdk-export - 2020-04-08T152022.190

Скандальновідома в Приірпінні ексжурналістка Михайлина Скорик-Шкарівська опублікувала черговий фейк про начебто відсутність пандусу в інфекційному відділенні Ірпінської міської лікарніяке наразі реконструюють. Про це пише «Правда Ірпеня».

«Про те, що ця інформація є відвертою брехнею, яскраво свідчать фото, зроблені з іншої сторони інфекційки, на яких видно уже зроблений пандус», — відзначається в публікації.

Видання нагадує, що раніше Михайлина Скорик працювала в низці ЗМІ – газетах, журналах, на центральних телеканалах, порталі tochka.net. У 2012–2014 роках, у період правління Віктора Януковича, вона була випусковим редактором на телеканалі «Україна», який належить його соратнику Рінату Ахметову. У квітні 2014-го – саме тоді, коли почалися перші бойові дії на Сході України – перейшла на посаду головного редактора програми «Подробиці», що виходить на «Інтері». Працювала в команді російського пропагандиста Ігоря Шувалова, якого пізніше видворили з України. Під час роботи в «Подробицях» Скорик займалася очорненням політичних опонентів власників каналу.

«Живе Михайлина Скорик в Ірпені, де вона мріє прийти стати чи то мером, чи то депутатом міськради. Враховуючи, що власних досягнень перед громадою в Михайлини немає, вона намагається звернути на себе увагу через чорний піар проти команди партії “Нові Обличчя” та лідера партії Володимира Карплюка. Як основний майданчик для очорнення іміджу міста медійниця використовує свою групу у Facebook “Ірпінь Daily”. Також Скорик публікує негативні статті про Ірпінь в інтернет-виданні “Сайт громади Приірпіння”. До громади Приірпіння цей сайт жодного відношення не має, натомість контролюється іншою скандальновідомою ексжурналісткою та подругою Михайлини Скорик – Іриною Федорів. Тут “два чоботи пара”. Саме Ірина Федорів стала лауреатом журналістської антипремії “Унітаз Року” та увійшла до ТОП-5 журналістів, які зганьбили честь своєї професії», — зазначає «Правда Ірпеня».

Нагадаємо, нещодавно керівник Ірпінської центральної міської лікарні Антон Довгопол закликав журналістів і редакторів ЗМІ не використовувати як джерело інформації повідомлення Михайлини Скорик-Шкарівської. У свою чергу, представники волонтерського штабу закликали ексжурналістку не займатися маніпуляціями, а працювати на громаду Ірпінського регіону.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!