Реклама

На COVID-19 захворіли 19 медпрацівників Ірпінської лікарні (відео)

Захворювання на COVID-19 підтвердили у ще 17 медпрацівників Ірпінської центральної міської лікарні. Про це журналістам ITV повідомив директор закладу Антон Довгопол.

«Одразу після виявлення захворювання у перших двох лікарів ми встановили коло контактних осіб – це 103 підозри серед наших медпрацівників. У них усіх був відібраний біологічний матеріал для ПЛР-дослідження. На сьогодні ми отримали результати 66 осіб. З них 17 – позитивні. Це 3 лікарі, 8 медсестер і 6 санітарок», – зазначив Довгопол.

З приводу захворювання медпрацівників на COVID-19 в Ірпінській центральній лікарні провели службове розслідування. З’ясувалося, що інфікування медиків відбулося на робочому місці.

«Був виявлений факт госпіталізації пацієнтки у 20-х числах квітня з діагнозом «набряк Квінке». Вона була доставлена каретою екстреної медичної допомоги. У приймальному відділенні їй зробили експрес-тест на коронавірус, і він був негативним. 27 квітня пацієнтку виписали без жодних ознак респіраторних захворювань. А в процесі службового розслідування було з’ясовано, що 30 квітня ця пацієнтка звернулася до протиепідемічної амбулаторії в Ірпені, у неї взяли зразки для ПЛР-тесту, і він був позитивним», – розповів очільник лікарні.

За словами Антона Довгопола, зараз стаціонар Ірпінської центральної лікарні перебуває на карантині — туди не приймають нових хворих.

«Зараз ми перепрофільовуємо бригади чергування, щоб забезпечити цілодобовий режим нашого закладу. На початку тижня у нас було 94 пацієнти. З них 64 уже виписані. Всі вони зафіксовані як контактні особи і виписані під розписку про самоізоляцію на два тижні. У жодного не було ознак респіраторних захворювань. Дані цих пацієнтів передані до Центру первинної медико-санітарної допомоги», — додав Довгопол.

Що ж до перебігу захворювання медпрацівників, то п’ятеро з них перебувають на лікуванні в інфекційному відділенні ІЦМЛ. У двох — середня важкість захворювання, у трьох — легка форма. У решти чотирнадцяти медиків, у яких виявили коронавірус, абсолютно безсимптомний перебіг цього захворювання. Вони перебувають у домашній самоізоляції.

Нагадаємо, 3 травня був підтверджений COVID-19 у хірурга та анестезіолога Ірпінської центральної лікарні. Їхнє захворювання проходить у легкій формі. Лікуються вони в інфекційному відділенні ІЦМЛ.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама