Реклама

У День Конституції в Ірпінь приїхали представники НАТО (фото)

Photoeditorsdk Export (4)

У святкуванні Дня Конституції в Ірпені взяла участь делегація Центру інформації та документації НАТО представництва Північноатлантичного альянсу в Україні на чолі з директоркою Центру Вінетою Клейне.  

«Приймали гостей на ірпінській набережній. За неформальним спілкуванням та цікавою грою у петанк разом з іншими представниками Ірпінської міської ради розповіли про успіхи міжнародного співробітництва нашої громади та домовилися про перспективу реалізації спільних проєктів, зокрема у молодіжному напрямку. Щиро дякуємо гостям, що відгукнулися на наше запрошення, і за приємні слова про Ірпінь та його мешканців», – зазначила на своїй сторінці у фейсбуці депутатка Ірпінської міськради Віолетта Дворнікова.

У зустрічі також брали участь перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук, заступник мера Ігор Дворніков, секретар міськради Анжела Макеєва, депутати Андрій Літвинов, Олександр Пащинський, Антон Головенко, радниця мера з питань міжнародного співробітництва Оксана Сулима, а також відома ірпінська спортсменка Ольга Лящук, яка має титул «найсильнішої жінки планети».

Фото Олега Гриба


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама